#ETSMÉSDELQUEIMAGINES

TRIA LES TEVES ACTIVITATS I CENTRES DiR

Sponsors:

ASICS logo GATORADE logo
SELECCIONA
ACTIVITAT
SELECCIONA
CLUB
FILTRES

SELECCIONAR RANG HORARI

FILTRAR PER FRANJA HORÀRIA

MATÍ
TARDA
NIT

SELECCIONA CENTRE

SELECCIONA ACTIVITAT

HORARI

ACTIVITAT

CENTRE

13:15
13:30

Abdominals

Sala 3 / David

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

13:30
14:15

SpinDiR

Sala 1 / Rúben

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

13:30
14:15

LOWER BODY

Sala 2

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

13:30
14:25

D-Tono/Cul10

Sala 3 / David

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:15
15:00

Jambox

Sala 4 / SERGI

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:15
15:00

Aqua Total Body

Sala P / Sheila

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:15
15:10

Run with us DiR

Sala 5 / Asier

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:15
15:10

Ioguilates

Sala 6 / Mónica

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:30
15:15

SpinDiR

Sala 1 / Rúben

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:30
15:15

METABOLIC

Sala 2

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:30
15:25

Body Pump

Sala 3 / David

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

15:30
16:10

Aprima´t

Sala 3 / Axel

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

15:30
16:15

SpinDiR

Sala 1 / Rúben

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

16:15
17:10

Zumba

Sala 4 / Axel

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

17:15
18:00

Pilates Barra

Sala 4 / Neus

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

17:15
18:10

Tonifica’t

Sala 3 / David

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

17:30
18:10

Cursets Nadons

Sala P

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

17:30
18:15

SpinDiR

Sala 1 / Josep

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

17:30
18:15

METABOLIC

Sala 2

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:00
18:55

D·move!

Sala 4 / Laura

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:15
19:10

Cul 10 Power

Sala 3 / David

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:15
19:10

Ioga DiR Bàsic

Sala 6 / Carlos Alberto

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:30
19:10

Cursets Nadons

Sala P

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:30
19:15

SpinDiR

Sala 1 / Josep

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:30
19:15

LOWER BODY

Sala 2

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:30
19:20

Aqua Ritmes

Sala P / Sheila

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:00
19:55

Zumba

Sala 4 / Laura

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:15
20:10

Body Combat

Sala 3 / David

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:15
20:10

Ioga Dir Mig

Sala 6 / Carlos Alberto

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:30
20:10

Cursets Nadons

Sala P

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:30
20:15

SpinDiR

Sala 1 / SERGI

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:30
20:15

LOWER BODY

Sala 2

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

20:00
20:45

Jambox

Sala 4 / Laura

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

20:15
21:10

Body Pump

Sala 3 / David

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

20:15
21:15

Run with us DiR

Sala 5 / MARC

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

20:30
21:15

SpinDiR

Sala 1 / SERGI

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27