#ETSMÉSDELQUEIMAGINES

TRIA LES TEVES ACTIVITATS I CENTRES DiR

Sponsors:

ASICS logo GATORADE logo
SELECCIONA
ACTIVITAT
SELECCIONA
CLUB
FILTRES

SELECCIONAR RANG HORARI

MATÍ
TARDA
NIT

SELECCIONA CENTRE

SELECCIONA ACTIVITAT

07:15
08:10

Tonifica’t

Sala 3 / Axel

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

07:30
08:15

SpinDiR

Sala 1 / Francisco Javier

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

08:15
09:10

Pilates Plus

Sala 3 / Axel

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

08:30
09:15

SpinDiR

Sala 1 / Francisco Javier

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

08:30
09:20

Aqua Total Body

Sala P / Jenifer

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

09:15
10:10

Ballet Fit

Sala 3 / Neus

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

09:30
10:15

SpinDiR

Sala 1 / Francisco Javier

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

09:30
10:20

Aqua Hit

Sala P / Jenifer

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

10:00
10:55

Cuida´t Tonifica´t

Sala 4 / Georgina

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

10:00
10:55

Danses del món

Sala 6 / Maria Paula

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

10:15
11:10

Body Pump

Sala 3 / Neus

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

10:30
11:20

AquaFit Pilates

Sala P / Jenifer

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

11:00
11:55

Piltates Intense/Cul10

Sala 4 / Georgina

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

11:00
11:55

Mind Body

Sala 6 / MARJOLEYNE

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

11:15
12:10

Zumba

Sala 3 / Axel

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

12:15
13:10

Upper Body/Cul10

Sala 3 / Fernando

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

13:15
13:30

Abdominals

Sala 3 / Fernando

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

13:30
14:15

SpinDiR

Sala 1 / Rúben

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

13:30
14:25

Body Combat

Sala 3 / Fernando

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:15
15:00

Aqua Aprimat

Sala P / Olga

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:15
15:10

Zumba

Sala 4

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:15
15:10

Ioga Dir Mig

Sala 6 / Carlos Alberto

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:30
15:15

SpinDiR

Sala 1 / Rúben

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:30
15:25

Cross DiR

Sala 3 / Fernando

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

15:30
16:10

Body Pump

Sala 3 / JIME

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

16:15
17:10

Tonifica’t

Sala 4 / JIME

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

17:15
18:10

Pilates Plus

Sala 3 / DIANA

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

17:30
18:15

SpinDiR

Sala 1 / José Carlos

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:00
18:55

Body Pump

Sala 4 / Imran

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:15
19:10

Mind Body

Sala 3 / JIME

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:30
19:15

SpinDiR

Sala 1 / José Carlos

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:30
19:25

Aqua Extrem

Sala P / Julian

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:00
19:55

Zumba

Sala 4 / Imran

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:15
20:10

Step

Sala 3 / Eva

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:30
20:15

SpinDiR

Sala 1 / Jose

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:30
20:55

Flow Ioga

Sala 6 / Ricardo

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

20:00
20:55

Ballet Fit

Sala 4 / Imran

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

20:15
21:10

Cul10/Abd

Sala 3 / Eva

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

20:30
21:15

FULLBodyCYCLE

Sala 1 / Jose

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27